Penziony v Bursa

Ubytování v Bursa v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Bursa. Většina penzionů v Bursa se od hotelů v Bursa liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Bursa.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Ünikent Evleri 

Pokojů: 20
Hodnocení hostů
25 %

Located within 19 km of Bursa City Square Shopping Center and 15 km of Korupark Shopping centre in Bursa, Ünikent Evleri offers accommodation with free WiFi.


2. erdem apart 

Pokojů: 10
Hodnocení hostů
78 %

Located in Bursa within 2.3 km of Bursa City Square Shopping Center and 1.2 km of Ataturk Museum, erdem apart features accommodation with free WiFi, seating area and a kitchen.


3. Huzur Pansiyon ve Cay Bahcesi 

Pokojů: 6
Hodnocení hostů
0 %

Set in Bursa, Huzur Pansiyon ve Cay Bahcesi offers accommodation with access to a garden. Free WiFi is offered. Each unit has a patio with garden views, a fully equipped kitchenette and a private bathroom with shower.


4. Nurcem Apart Otel 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Nurcem Apart Otel offers accommodation in Bursa, 6 km from Bursa City Square Shopping Center and 3.1 km from Timsah Arena. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: